Hydrogenace a její přínos pro organismus

Hydrogenace a její přínos pro organismus

V současné době, která nás nutí do rychlého životního tempa, často zapomínáme na své zdraví. Zanedbáváme preventivní vyšetření, stravujeme se nekvalitně a vyhrazujeme si málo času na spánek. To všechno přispívá k značnému zhoršení kvality našeho života, vzniku mnoha hrozivých nemocí a také ke ztrátě každodenní radosti. Jak při minimální časové investici výrazně zlepšit svou náladu a zdraví?

Volné radikály, zákeřní ničitelé zdraví

Mnoho nemocí, kterým jsme nyní vystaveni, vyvolává působení volných radikálů Jsou vedlejším efektem reakcí, které probíhají v našem organismu. Stavba volných radikálů způsobuje, že se mohou různými způsoby spojovat s jinými strukturami a ovlivňovat jejich reakce. To vede ke změnám na úrovni DNA a způsobuje změny v procesech, které probíhají v buňkách. To pak má vliv na zhoršení fungování našeho organismu. Volné radikály jsou původcem mnoha civilizačních nemocí, mimo jiné cukrovky a aterosklerózy. Přispívají také k růstu nádorů a urychlují stárnutí organismu. Jaký je tedy lék na tyto zákeřné částice?

Starejte se o své zdraví pomocí antioxidační vody

Antioxidační voda je voda, která byla nasycena molekulárním vodíkem. Co to je ten tajemný molekulární vodík? Jedná se o dva atomy vodíku, které jsou spojeny do jedné molekuly. Díky tomu se molekulární vodík nespojuje s molekulami vody. Toto řešení nemění zápach ani chuť vody, což je pro mnoho lidí velmi důležité.

Hydrogenace vody však přináší řadu zdravotních vlastností. Molekulární vodík má neobvykle silné antioxidační působení. To znamená, že přímo ničí volné radikály, které se nacházejí v našem organismu. Není těžké si všimnout, že tento proces je pro nás velmi prospěšný. Eliminace volných radikálů totiž omezuje vznik mnoha onemocnění. Stojí za zmínku, že odpovídající úroveň molekulárního vodíku v našem organismu má také preventivní účinky, protože tento prvek nejenže ničí už existující volné radikály, ale také brání vzniku nových! Antioxidační vlastnosti vodíku se projevují ve vztahu ke všem buňkám, což přímo přispívá ke zlepšení fungování všech tkání a orgánů, a tudíž ke zlepšení zdraví celého organismu.

Jedno zařízení, mnoho výhod

Profesionální filtr na vodu MOWO Aqua obohatí vodu o molekulární vodík, který je odpovědný za její zdravotní přínos. Technologie využitá v HydroBase N01 zajistí, že budete moct snadno a příjemně, bez ztráty času a velkých finančních nákladů, pečovat o své zdraví a díky tomu zlepšovat kvalitu života.

Kromě antioxidačních vlastností molekulární vodík způsobuje, že voda mnohem lépe proniká do hloubi našich buněk, což rozhodně zlepšuje kvalitu hydratace organismu. Přes den často zapomenete pít dostatečné množství vody a pak vás pronásledují úporné bolesti hlavy a nálada se prudce zhoršuje. Díky hydrogenaci vody se tyto problémy mohou stát minulostí. Lepší hydratace omezí výskyt migrén, přispěje k hydrataci kůže a sliznic a také výrazně ovlivní vstřebávání živin. Organismus bude hydratovaný, vyživený a kůže zářivá.

Váš organismus vám bude vděčný

Tělo dospělého člověka se skládá z 60 % z vody. Nikdo tedy nepochybuje o tom, jak důležitá je pro jeho fungování správná hydratace. Voda se účastní všech procesů, které v buňkách probíhají a pro život je nezbytná. Čím lepší kvalita vody, kterou pijeme, tím větší a příznivější je její vliv na naše zdraví.

Každý z nás sní o tom, aby si co nejdéle udržel mladistvý vzhled. Investujeme do drahých krémů a zákroků estetické medicíny. Ale zajištění pružné a dostatečně hydratované kůže může být mnohem jednodušší. Voda s dostatečným množstvím molekulárního vodíku zajistí, že naše kůže bude dlouhou dobu ideálně hydratovaná, a tudíž vypnutá a pružná. Vrásky, vysušená pokožka či kruhy pod očima nemusejí být nezbytným důkazem plynoucího času.

Chrupavky, které jsou součástí kloubů se skládají z vody dokonce z 80 %. Správná hydratace organismu tak zlepšuje funkčnost kloubů a rovněž svalů, které jsou s nimi spojené. Zajistí jim odpovídající pohyblivost, a to vede k lepší mobilitě celého těla.

Krev je odpovědná rovněž za přenos cholesterolu do cév a z nich. Zajištění správné hydratace tak má vliv na omezení tvorby ateromu a tím snižuje riziko aterosklerózy a hrozivých mozkových mrtvic.

Voda má také obrovský podíl na trávicích procesech. Její dostatečná konzumace umožňuje správný průchod potravy tenkým a tlustým střevem. Díky zajištění bezproblémového trávení snižujeme riziko zácpy, a to pak snižuje možnost vzniku hemeroidů, rakoviny tlustého střeva nebo jiných zánětlivých onemocnění střev a dalších orgánů trávicího ústrojí jako je slinivka, játra nebo žaludek.

Voda nasycená molekulárním vodíkem působí nejen preventivně, ale má také velký význam při léčbě mnoha nemocí. Pomáhá mimo jiné při hojení ran, léčbě revmatického zánětu kloubů, cukrovce nebo ledvinovém selhání.Inhalace vody, která obsahuje aktivní vodík, je velmi nápomocná při léčbě vleklé chronické obstrukční plicní nemoci, která se vyskytuje mimo jiné u kuřáků. Hydrogenace vody se doporučuje také onkologickým pacientům během léčby a po ní a také lidem po poranění mozku. Vlastnosti vody nasycené vodíkem mají výrazný vliv na zvýšení kvality života během léčby uvedených nemocí a urychlují uzdravení.