Vodíková voda – kde ji koupíte?

Vodíková voda – kde ji koupíte?

Lidské tělo se skládá z vody až z 60 % a voda je nejdůležitější součástí každého živého tvora. Proto je nesmírně důležité starat se o hydrataci svého organismu. Při péči o své tělo stále častěji saháme pro vody, které jsou vysoce nasycené různými minerály. Vodíková voda je běžná voda, která byla obohacena spojenými atomy vodíku – molekulárním vodíkem. To je plyn, který má silné antioxidační vlastnosti a rovněž chrání naše orgány jako mozek, srdce nebo játra před jakýmikoliv komplikacemi způsobenými nedokrveností a mrtvicemi.

Kde koupíte vodíkovou vodu?

Bohužel přítomnost vodíku ve vodě je prchavá. Vodík je velmi lehký a dokáže se dostat přes stěny nádob nebo lahví a následně se uvolnit do vzduchu. Vodíkovou vodu můžeme najít v mnoha obchodech a supermarketech, ale vyplatí se zamyslet, jestli v této podobě obsahuje tento prvek.

Mnohem lepší řešení, které umožňuje získat maximální prospěch z pití vodíkové vody, je její domácí výroba pro vlastní použití. Díky tomu budeme mít vždy po ruce čerstvou vodu plnou požadovaného prvku. Výborně se hodí na pití, mytí zeleniny a ovoce, a dokonce na podávání zvířatům.

Pro výrobu vodíkové vody je ideální generátor vodíku, který určitě uhasí naši žízeň. Je to velmi výhodné řešení. Dlouhodobě se tato investice určitě vrátí i s úroky. Pod vysokým tlakem rozpouští vodík ve vodě. Navíc ji čistí od veškerých nečistot a díky tomu nemusíme kupovat vodu v lahvích.

Kolik stojí generátor aktivního vodíku?

Koupě dobrého generátoru se pohybuje v rozmezí od 1000 (cca 5400 Kč) až po několik tisíc polských zlotých. Bude schopný vyrábět pravidelně vodíkovou vodu pro celou rodinu. Nasytí vodu nezbytnými prvky jako sodík, hořčík, vápník, železo a mangan. Je to vynikající investice do vašeho zdraví, která umožňuje mít vodíkovou vodu vždy po ruce. Při výběru vhodného zařízení je klíčová kvalita generované tekutiny. Čím vyšší je její koncentrace, tím lépe. Velmi důležitá je hodnota ppb. Rozhodně musí být vyšší než 1000 jednotek.

Zdravotní vlastnosti vodíkové vody

Vědci potvrzují výjimečné zdravotní vlastnosti vodíkové vody. Tento nápoj přispívá ke snížení rizika onemocnění a rovněž zpomaluje proces stárnutí organismu a chrání ho před volnými radikály. Navíc zvyšuje odolnost a velmi rychle hydratuje buňky. Dalším praktickým přínosem při pití vodíkové vody je vyplavování toxinů a rovněž zlepšení trávení.

Pravidelné pití vody Redox má příznivý vliv na vzhled pokožky a hydratuje tkáně v našem těle. Zlepšuje náladu a dokáže také odstranit nepříjemnou únavu, která je často důsledkem dehydratace organismu. Je to úžasná vzpruha pro každé tělo bez ohledu na jeho věk nebo pohlaví. Vodíkovou vodu mohou pít jak dospělí, tak i děti. Tekutina je zcela bezpečná a je možné ji pít ve stejném množství jako běžnou vodu. Doporučuje se pít cca 2 litry.